Вхід

ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ?

  1. 1. Оберіть суму та строк, на які хочете позичити гроші.

Максимальна сума позики для нових клієнтів складає 5 000 гривень. Максимальний термін на який можливо оформити позику – необмежений (з розрахунку використання послуги «Пролонгація»).

  1. 2. Оформіть заявку та пройдіть реєстрацію для отримання позики.

Уважно та повністю заповніть заявку, наявність помилки може послужити причиною відмови в наданні позики. Для реєстрації заповніть всі поля.

Придумайте пароль, який буде підтвердженням Вашої особистості при користуванні сайтом. Нікому не повідомляйте свій пароль.

На Ваш телефон надійде повідомлення з кодом перевірки. Введіть код у відповідні поля, щоб підтвердити свій доступ до особистого кабінету.

В особистому кабінеті ви можете оформити заявку, продовжити або погасити кредит, а також отримати бонуси. Також там відображається актуальна інформація щодо поточного кредиту – термін і сума виплати.

  1. 3. Пройдіть верифікацію своєї банківської картки

Заради безпеки ваших коштів, нам необхідно переконатися, що саме ви власник банківської картки, яка вказана вами у заявці.

На картці буде заблокована випадкова сума до однієї гривні (наприклад: 0.75 копійок), для підтвердження Вам необхідно вказати точну суму з копійками. Ця процедура дозволяє нам запобігти оформлення кредиту шахраями на чужу картку. Дізнатися яку саме суму було заблоковано можна через SMS від банку, через інтернет-банкінг або зателефонувавши на номер гарячої лінії Вашого банку. На час перевірки дана сума буде заблокована на вашому рахунку. Контрольна сума не знімається з Вашого рахунку, вона тільки блокується і буде розблокована в автоматичному режимі. Цю суму вам треба буде вказати у формі, що з’явиться на екрані вашого комп’ютера

  1. 4. Ознайомтеся з правилами надання позик та надайте свою згоду на отримання позики.

У Вашому особистому кабінеті буде доступний текст Кредитного договору з даними і реквізитами, які Ви вказали при реєстрації. Для підтвердження своєї згоди з умовами договору натисніть на кнопку «Підписати договір» та введіть код з смс-повідомлення. Угоди на нашому сайті потрібно укладати, за допомогою електронного цифрового підпису (Закону України № 675-VIII від 03.09.2015 «Про електронну комерцію»).

Якщо Ви вже отримували позику – увійдіть в особистий кабінет, використовуючи свій логін і пароль. При повторному оформлені позики через особистий кабінет ви витратите менше п’яти хвилин. Після успішної ідентифікації клієнта, рішення про надання наступних позик приймаються системою автоматично.


Ми оперативно опрацьовуємо заявки та приймаємо рішення, але кошти можуть бути зараховані на ваш рахунок довше ніж двадцять хвилин. Це пов'язано з тим, що у кожного банку свій регламент роботи, на який ми не можемо вплинути. Вам необхідно звернутися в банк і дізнатися терміни зарахування коштів на карткові рахунки.

ЯК ПОВЕРНУТИ ПОЗИКУ?

В залежності від обраної кількості днів користування кредитом, Вам необхідно оплатити суму кредиту та нарахованих відсотків. Перед здійсненням платежу перевірте в особистому кабінеті поточну заборгованість. Ви завжди можете побачити початкову суму кредиту, зазначену в Кредитному договорі, фактичну заборгованість за кредитом на поточний момент, таким чином ви можете оплатити кредит достроково, заплативши відсотки тільки за фактичний час користування грошима. Мінімальна сума до погашення, в разі дострокової оплати - відсотки за 7 днів.

В разі прострочення оплати, згідно з умовами кредитного договору, додатково до відсоткової денної ставки додається пеня. Пеня нараховується на 1й (перший) день, після закінчення терміну кредитного договору. Розмір пені становить 2% від суми кредиту на день.

Оплату можна провести через: особистий кабінет

інтернет-банкінг вашого банку

касі будь-якого банку України

через термінали LiqPay.

Для погашення позики в особистому кабінеті виберіть суму оплати і натисніть кнопку «Оплатити кредит». Введіть дані своєї банківської картки: номер картки, термін її дії, CVV2-код і натисніть «Оплатити».

(CVV-2 код - це тризначний код на зворотній стороні вашої карти). Використовується для перевірки дійсності картки при будь-яких операціях в інтернеті. Дані Вашої банківської картки передаються в зашифрованому вигляді, по захищеному протоколу. Ми гарантуємо, що дана інформація, ні за яких обставин, не буде розголошена стороннім особам. Після зарахування платежу на рахунок, Ви отримаєте повідомлення про успішне погашення кредиту, у вигляді смс-повідомлення.

Підтвердіть платіж кодом з смс-повідомлення, що прийде на Ваш телефон.

Якщо у вас немає можливості скористатися картою для оплати позики, ви можете оплатити кредит в будь-якому банку, вказавши наші реквізити:

ТОВ «Інтеркеш Україна»

код ЄДРПОУ 39000364

р/р № 26509053900177 в ПАТ КБ «Приватбанк»

МФО: 312378

ОБОВ`ЯЗКОВО вкажіть в графі «Призначення платежу» номер та дату Вашого кредитного договору, а також свої ПІБ та номер телефону.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 р .. № 2346-III, внутрішньобанківський переказ виконується в строк до двох операційних днів, а міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, у зв'язку з чим фактичне погашення заборгованості за Кредитним договором може статися в будь-який день в межах зазначених термінів і може привести до прострочення виконання Вами грошових зобов'язань. Рекомендуємо враховувати цей момент заздалегідь.

Якщо у Вас немає можливості погасити кредит вчасно, скористайтеся послугою пролонгації позики (подовження строку виплати).

Для цього досить зайти в Особистий Кабінет, вказати необхідний період пролонгації і сплатити проценти за фактичний термін користування кредитом.

На вкладці "Пролонгація" виберіть бажаний термін продовження, і натисніть на кнопку "Перейти до оплати".

Підтвердіть платіж кодом з смс-повідомлення, що прийде на Ваш телефон.

Після здійснення оплати відсотків, Ви отримаєте повідомлення про успішне продовження кредиту, у вигляді смс-повідомлення.

Послуга продовження позики дозволяє перенести дату оплати без нарахування пені та змін у кредитній історії. Сплативши продовження, ви можете користуватися позикою довше на обраний Вами термін. При пролонгації діють стандартні умови згідно кредитного договору, при пролонгації Вам не будуть нараховуватися ніякі штрафні санкції, а також пролонгація не відображається на Вашій кредитній історії. Ви можете скористатися послугою пролонгації позики необмежену кількість разів. Максимальний термін на який можливо оформити пролонгацію становить не більше 14 днів з поточної дати.

У разі виникнення будь-яких складнощів, рекомендуємо зв'язатися з нашою службою підтримки яка відповість на всі питання, що цікавлять Вас.