Вхід

Про нас

Товариство з Обмеженою Відповідальністю мікрофінансова організація "Інтеркеш Україна". Компанія внесена до реєстру національною комісією що здійснює державне регулювання ринків і фінансових послуг 15.07.2014 свідоцтво № 16103007.

Наша компанія розпочала свою діяльність на території України в 2014 році і знаходиться на етапі стрімкого розвитку.

Основна діяльність компанії – видача мікропозик фізичним особам і приватним підприємцям.

Наша стратегічна мета - надання громадянам повного доступу до послуг мікрофінансування в тих населених пунктах, де подібні послуги досі важкодоступні.

Наші переваги: Наші позики доступні на всій території України

Для подачі заявки досить мати доступ в Інтернет

Зручна та швидка реєстрація цілодобово

Розгляд заявки займає кілька хвилин

Надання позики на будь-який картковий рахунок Клієнта

Можливість продовжити термін повернення кредиту

Низька плата за використання позики

Високий рівень обслуговування клієнтів

Для отримання нашої позики не потрібна застава, поручитель або довідка про доходи з місця роботи. Ми пропонуємо нашим Клієнтам дистанційне оформлення позики через інтернет. На відміну від банків та інших мікрофінансових компаній для отримання позики не потрібно відвідувати офіс або зустрічатись з агентом, не потрібно навіть пред'являти документи — оформлення заявки та укладання договору позики здійснюється через інтернет в зручний для Вас час (24 години на добу, 7 днів на тиждень), а гроші перераховуються на Ваш картрахунок, відкритий у будь-якому банку.

При необхідності компанія дозволяє відстрочити виплату кредиту, вносячи плату за продовження, відповідну кожній сумі позики.

Ми знаємо, що для деяких людей звернення за позикою - не сама комфортна процедура, ми це розуміємо і хочемо, щоб наші позичальники відчували себе комфортно при спілкуванні з нами. Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Для нас дуже важливо, що ви думаєте про зручність наших послуг, якість нашої роботи і компетенцію наших співробітників. Ваша думка – це орієнтир для подальшого вдосконалення нашого сервісу. Ми надаємо повну прозорість всіх процесів роботи і забезпечуємо надійний захист вашої особистої інформації. Ми пропонуємо зручнута безпечну співпрацю і високо цінуємо лояльність наших позичальників.